Раніше чоловік був внесений до бази даних “Миротворець”.

Про це повідомила Національна поліція України.

У повідомленні зазначили, що правоохоронці затримали у Києві прихильника “руського миру”, який неодноразово брав участь в інформаційних акціях проти України.

«Досудовим розслідуванням встановлено, що підозрюваний перебуває у базі даних “Миротворець” за участь в інформаційних акціях російської федерації проти України, а також вчинення інших дій антидержавної направленості», – зазначили у повідомленні.

Під час проведення обшуку за місцем мешкання фігуранта слідчі виявили та вилучили револьвер системи “Наган” і дві тротилові шашки. Окрім цього, у квартирі правоохоронці вилучили військову амуніцію та заборонену символіку часів СРСР.

Поліцейські повідомили чоловіку про підозру за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України – незаконне придбання та зберігання вогнепальної зброї і вибухових речовин без передбаченого законом дозволу. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від трьох до семи років.

Наразі СБУ перевіряє затриманого на причетність до вчинення злочинів проти основ національної безпеки України. Прізвище затриманого не розголошується.

Фото: Нацполіція