Київський клуб начебто можуть покарати за побиття ультрасами вболівальників на грі з «Олександрією».

Київське «Динамо» та донецький «Шахтар» завтра зустрінуться в матчі за Суперкубок України. Як повідомляє sport.ua, гра може відбутися без глядачів.

КДК УАФ найближчим часом начебто відкриє справу проти «Динамо» через ситуацію з побиттям ультрасами вболівальників на матчі 8-го туру УПЛ «Динамо» — «Олександрія». повідомляється, що з огляду на наявність великої кількості постраждалих, КДК може застосувати до киян суворі заходи.

За попередньою інформацією, може послідувати покарання у вигляді введення заборони на відвідування наступного домашнього матчу «Динамо» глядачами.

Втім, столичний клуб все одно продає квитки на інший матч із «Шахтарем», який відбудеться 3 жовтня в рамках 10-туру УПЛ.

Зауважимо також, що столичний метрополітен завтра збирається через футбол обмежувати вхід до центральних станцій метро.

Нагадаємо, під час матчу «Динамо» — «Олександрія» декілька ультрас столичного клубу побили звичайних вболівальників у присутності їхніх дітей та жінок. Причиною стало те, що люди просили ультрасів не палити фаєри. Поліція відкрила провадження за фактом побиття, заяви написали 4 людей, в «Динамо» кажуть, що надали відеоматеріали для встановлення винних.

Тим часом, поляк-легіонер київського «Динамо» одружився на українці, з якою познайомився в Instagram.

Фото: Фейсбук