Учасники акції хочуть спонукати вище керівництво держави публічно підписати Меморандуму про взаємодію і співпрацю.

Завтра, 2 квітня, інвестори банку «Аркада» вкотре проведуть мегамітинг в урядовому кварталі з перекриттям руху. Про це анонсували в Facebook-спільноті усіх інвесторів нерухомості, які скористалися послугами банку.

«Скоро сягає рік масштабного протесту інвесторів банку «Аркада». Наш протест триває в наметовому містечку в центрі столиці більше ніж 310 діб. Ми регулярно проводимо мегамітинги, щоб звернути увагу посадовців на зупинене у 2018 році будівництво квартир трьох ЖК: «Еврика», «Патріотика», «Патріотика на озерах». На сьогодні будівництво не відновлено і ми продовжуємо чути лише обіцянки. Тому ми змушені вийти на черговий масштабний мітинг», – йдеться в повідомленні активістів.

Зокрема, мітингувальники планують:

  •  9.30:10.00 – збір учасників мітингу під Кабінетом Міністрів України (М.Грушевського 12/2).
  •  10:00 – мітинг біля Кабінету Міністрів України.
  •  11:30 – 11:50 – піша хода мітингувальників від Кабінету Міністрів України до Національного Банку України вулицями Грушевського та Інститутська з перекриттям руху.
  •  12:00 – 13:00 – мітинг біля Національного Банку України.
  •  13:00 – 13:10 – піша хода мітингувальників від Національного Банку України до Офісу Президента України.
  •  13:20 – 18:00 – мітинг біля Офісу Президента України.

Таким чином учасники акції хочуть спонукати вище керівництво держави публічно підписати Меморандуму про взаємодію і співпрацю при відновленні та завершенні будівництва житлових комплексів та нежитлових приміщень, що споруджувались АТ АКБ «Аркада». А також просять виділення державної фінансової підтримки для пришвидшення темпів добудови всіх трьох ЖК: «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах».

Нагадаємо, збанкрутілий банк «Аркада» не закінчив будівництво двох великих ЖК — «Еврика» і «Патріотика на озерах». Тепер вкладники хочуть, щоб місто частково компенсувало їм втрати на житло, збудувавши інфраструктуру у недобудах, які, швидше за все, візьме на баланс Stolitsa Group.

Натомість в Мінфіні не виключають держгарантій на кредити, за якими будуть добудовувати ЖК «Укрбуду» та «Аркади».

Фото: facebook