Фестиваль триватиме протягом 30 квітня - 3 травня, залкчивши близько сотні художників та музикантів.

Про це повідомляють організатори фестивалю “Станція Кирилівська – Відкриття парку Юрковиця“.

Цим фестивалем організатори хочуть нагадати киянам міста про існування парку на Подолі і запустити його майбутній розвиток.

Кирилівська та Поділ зокрема були центровим місцем починаючи з IX століття. Тут завжди панувала різноманітність. Це багатонаціональний та мультикультурний район, зовні схожий на культурний П’ємонт, або острівець, де оселився креативний клас … Ми плануємо продовжувати тенденцію тусити на Кирилівській, під горами, які є свідками перших чілів Землі. Аби наступні кілька сотень/тисяч років тут вже розкопували наш різний lost and found і твори мистецтва“, – йдеться в описі заходу.

Початок фестивалю –  30 квітня, завершення – 3 травня. Дійство відбуватиметься на території Арт-кластеру К47Б. Тут на трьох музичних сценах виступатимуть діджеїв та музиканти, будуть встановлені інсталяції, художники також готують перфоманси та стріт-арт. Загалом до фестивалю долучилися 70 музикантів і 30 художників і художниць. Також буде обладнано театральну залу.

Організатори хочуть таким чином об’єднати ідеї мешканців мікрорайону, креативного класом, організацій та бізнесів, аби парк Юрковиця було відновлено.

Нинішній етап – інформаційний, коли поширюється знання про існування Парку Юрковиця. Вже існує робоча група для руху питання згідно закону. Надалі громада спробує створите найбільше вдале рішення цьому проекту, який влючатиме також сусідні, гори, парки/заказники” – говориться на сайті фестивалю.

Нагадаємо, нещодавно ми писали, що Києву повернули у власність землю на Лисій горі, на якій планували незаконне будівництво. Встановлено, що на горі Юрковиця громадянин зареєстрував право власності на будинок, використавши підроблене рішення суду.

Фото: скріншот