Церемонія відбудеться у соборі святого Олександра.

Завтра у Києві відбудеться церемонія прощання з медиком Миколою Іліним. Він загинув 13 липня поблизу Зайцевого Донецької області — повідомляє «Цензор.нет».

Церемонія відбудеться у соборі святого Олександра в Києві (по вулиці Костьольна, 17) о 10:00. Після цього тіло загиблого повезуть у крематорій на Байковому кладовищі.

Сержант Микола Ілін загинув 13 липня після того, як російські окупаційні війська обстріляли українську гуманітарну групу в білих касках та з пов’язками на бронежилетах. Ілін з товаришами мав евакуювати тіло іншого загиблого бійця з місця боїв поблизу селища Зайцеве. Командування ООС повідомляло, що окупанти пообіцяли дотримуватися тиші на час цієї операції. Натомість у результаті росіяни організували на санітарів засідку.

Миколі Іліну було 36 років, він народився у Білорусі. Згодом емігрував в Естонію, отримав громадянство цієї країни. 2019 року проходив навчання у Центрі тактичної медицини ЗСУ, згодом пішов на службу у 137 окремий батальйон морської піхоти 35-ї окремої бригади PCE.

Фото: Facebook