Господарський суд визнав договір суборенди землі нікчемним, але забудовник подав апеляцію.

Завтра, 13 липня, у Північному апеляційному господарському суді у Києві розглядатимуть справу щодо правочинності договору суборенди землі в Протасовому яру, яку має намір забудовувати компанія «Дайтона груп». Про це повідомляє спільнота «Захистимо Протасів Яр».

Початок засідання о 16:30. Активісти закликають усіх охочих прийти під будівлю суду на Шолуденка, 1А.

«На минулому засіданні люди Корбана спробували проломити ситуацію і отримати «потрібний» результат. Результат що скасує рішення судді господарського суду Валерія Пінчука, яким той визнав нікчемним договір суборенди Корбана» — йдеться у повідомленні.

Також активісти стверджують, що на одному з попередніх засідань судді відмовилися долучати до матеріалів справи копію договору суборенди, який Господарським судом було визнано нікчемним. Вони наполягають, що судді поводяться «неадекватно» і закликають усіх небайдужих слідкувати за розвитком ситуації.

Нагадаємо, до 2007 року земля в Протасовому яру мала рекреаційне призначення (для відпочинку), доки за часів Леоніда Черновецького Київська міська рада не передала її в оренду на 5 років ТОВ «Бора», яка згодом передала договір оренди до «Дайтона Груп». Активісти стверджують, що цей договір уклали 6 червня 2018 року, тобто, вже після завершення дозволу Київради на оренду цієї ділянки.

«Дайтона Груп» планувала зведення у Протасовому ЖК «Турбійон» з трьох висоток по 40 поверхів кожна. Компанію пов’язують з бізнесменами з Дніпра Генадієм Корбаном та Олегом Левіним.

Перед тим Київрада повернула ділянці в парку Протасів Яр статус зеленої зони.

Фото: Фейсбук