При цтому, що компанія повністю ще не відмовляється від імпорту Coca-Cola із Чехії та Польщі.

Український завод виробника напоїв «Кока-кола Беверіджес» поступово відновлює роботу в селищі Велика Димерка неподалік від Броварів. Про це повідомляє Forbes Україна з посиланянм на слова керівництва закладу.

«Ми плануємо до кінця травня відновити потужності на 100%», – розповів директор з корпоративних зв’язків і сталого розвитку компанії Андрій Бублик.

З його слів, уже налагоджено виробництво напоїв Coca-Cola, Fanta та Sprite. Обʼєми їхнього виробництва в компанії не повідомляють.

Виробничі лінії заводу не постраждали, але повноцінно відновити виробництво одразу не вдається через проблеми з постачанням сировини й інших компонентів. У березні на підприємстві внаслідок обстрілів була зруйнована електростанція та частково офісна будівля. Інші приміщення та склади постраждали некритично.

Цифр точних збитків у компанії не називають, кажуть, що відновлення довоєнного формату «потребуватиме багатомільйонних інвестицій».

Крім того, компанія повністю ще не відмовляється від імпорту Coca-Cola із Чехії та Польщі, щоб уникнути дефіциту. Але вже експортує вироблені напої до Молдови.

«Постачання відновлюємо поступово, бо не можемо одночасно задовольнити потребу українського ринку», – каже Бублик. Експорт до Вірменії ще не відновлено.

Завод не працював майже два місяці. В цей період у ритейл постачали залишки напоїв зі складів і ті, які імпортувалися з інших країн.

Фото: Фейсбук