Раніше повідомлялося, що аукціон проведуть у червні.

Верховна рада України напередодні скасувала заборону на проведення аукціонів великої приватизації. Таким чином, вже влітку цього року декілька великих підприємств перейдуть у приватну власність, в тому числі «Президент-готель» та завод «Більшовик» у Києві, повідомив у своєму Facebook голова Фонду держмайна Дмитро Сенниченко.

Рішення про скасування заборони разом із затвердженням переліку заборонених до приватизації підприємств підтримали 257 нардепів.

«Перші аукціони великої приватизації відбудуться вже влітку. Об’єднана гірничо-хімічна компанія, київський завод «Більшовик», «Президент-готель», а згодом й багато іншого – кожен інвестор знайде в нашому інвестиційному меню щось на свій смак» — написав Сенниченко.

Також він уточнив, що цьогоріч від приватизації ФДМУ планує отримати 12 мільярдів гривень. Від продажу «Більшовика» розраховують отримати мінімум 1 мільярд гривень.

Зауважимо, що раніше в ФДМУ повідомляли, що аукціон з продажу зазначених об’єктів відбудеться в червні цього року, якщо парламент розблокує проведення аукціонів великої приватизації, що і сталося напередодні.

А на початку березня стало відомо, що київська міська влада Київ майже домовилася про викуп цеху «Більшовика», на місці якого будуватимуть розв’язку Шулявського моста.

Фото: Фейсбук