Сторони судяться через книгу Кіпіані «Справа Василя Стуса».

Рішення у справі Дарницький райсуд Києва винесе 19 жовтня, повідомляє Кіпіані у своєму Facebook.

«Суд у справі «Медведчук проти Стуса» закінчився! Суддя пішла думати. Оголошення рішення відбудеться 19 жовтня о 9.00» — пише журналіст.

Суд у справі "Медведчук проти Стуса" закінчився! Суддя пішла думати 😉 Оголошення рішення відбудеться 19 жовтня о 9.00….

Опубліковано Вахтанг Кіпіані Пʼятниця, 16 жовтня 2020 р.

Кіпіані вважає, що суд відкине більшість позовних вимог Медведчука, але не всі — щоб було «і вашим, і нашим», пише автор.

Нагадаємо, позов Віктора Медведчука до автора книги «Справа Василя Стуса» Вахтанга Кіпіані розглядає Дарницький райсуд Києва. Книга вийшла у 2019 році, її автор Вахтанг Кіпіані каже, що вона написана за матеріалами з архіву СБУ (колишній архів КДБ). Віктор Медведчук натомість заявляє, що книга «порочить його честь, гідність і ділову репутацію». Медведчук вважає деякі твердження у книзі неприйнятними: зокрема те, що його батька репресували за співпрацю з німецькими окупантами у часи Другої світової а також такі фрази, як «…шістка комуністичної системи Медведчук…» та «…розпинав поета призначений державою адвокат Медведчук…».

Відтак, депутат «ОПЗЖ» вимагає заборонити видання і поширення книги «Справа Василя Стуса»; сам журналіст назвав позов тиском на свободу слова.

Фото: фейсбук