6 грудня завершилось громадське обговорення проєкту Плану дій «Зелене місто» для міста Києва, яке тривало 30 днів.

Про це повідомляє Офіційний портал Києва.

Як зазначила директорка Департаменту економіки та інвестицій КМДА Наталія Мельник, наразі опрацьовано усі коментарі, зауваження та пропозиції, що надійшли на адресу департаменту.

За її словами, за час громадського обговорення проєкту документу надійшло понад двісті письмових зауважень, пропозицій та коментарів у друкованому та електронному вигляді.

Вони, зокрема, стосувались розвитку велоінфраструктури та монорельсового транспорту в Києві, використання чистих джерел енергії, збереження біорізноманіття міської екосистеми тощо.

«Приємно відзначити, що участь у громадських обговореннях взяли громадські організації, державні установи, Європейський Банк Реконструкції та Розвитку та найголовніше – мешканці Києва, яким небайдуже становлення Києва як екологічно свідомого і «розумного» міста.», – зазначила Мельник.

Остаточно допрацьований План дій «Зелене місто» буде передано на розгляд Координаційної ради з розробки ПДЗМ та Київської міської ради.

Нагадаємо, для формування заходів «Зеленого міста» визначено містобудування та мобільність, енергоефективність та теплопостачання, водопостачання та водовідведення, управління відходами, стійкість міста та природоорієнтовані рішення, «розумне» місто та управління даними.

Загалом, ПДЗМ  для м. Києва передбачає понад двадцять пакетних заходів.

Фото: Фейсбук