Каміння намагалися сховати у пакунках з вініловими програвачами.

Службовий собака Київської митниці Харді серед інших коробок та пакунків спрацював на міжнародні відправлення, що прямували з Дніпра до Канади. При перевірці у посилках виявили схованки з необробленими бурштином, йдеться у повідомленні прес-служби Київської митниці.

Схованку з кількома кілограмами бурштину кінологічна команда Київської митниці у складі інспекторки-кінологині Тетяни та бельгійської вівчарки Харді виявила у двох міжнародних посилках”, – повідомили у прес-службі.

З’ясувалося, що міжнародній відправлення прямували з Дніпра до Канади. В кожній посилці містилось по розукомплектованому вініловому програвачу.

При огляді всередині програвачів виявили схованки з необробленими брилами каміння різних відтінків коричневого кольору та унікального розміру (найбільша – 13,6х10,08х6,3 см). Загальна вага каміння в обох посилках склала біля 2 кг.

Митники відправили виявлену знахідку на предмет належності її до цінного каміння.

Фахівці-експерти підтвердили здогадку, що виявлене є дорогоцінним камінням органогенного утворення бурштином (різновиду сукциніт), у стані сировини та частково обробленому стані”, – повідомили митники.

Відповідно до Всесвітньої поштової конвенції, дорогоцінні камені забороняється вкладати у міжнародні поштові відправлення, тому бурштин загальною вагою біля 2 кг було вилучено.

Фото: Фейсбук