ОСББ можуть отримати грант на термомодернізацію будинків.

Про це повідомили в прес-службі «Фонду енергоефективності».

«Фонд енергоефективності» вже тривалий час реалізує в столиці програму «ЕНЕРГОДІМ» задля підтримки ініціатив щодо впровадження заходів із підвищення рівня енергетичної ефективності будівель та енергозбереження в житловому секторі.

Фонд зокрема надає гранти об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) для впровадження енергоефективних заходів та комплексних технічних рішень із врахуванням кращих європейських практик із термомодернізації будівель.

Програма «ЕНЕРГОДІМ» спрямована на досягнення суспільно корисних цілей, зокрема: популяризація енергозбереження та енергоефективності в житловому секторі та створення комфортних умов проживання в будівлях.

«Тема енергозбереження є особливо актуальною у нинішній ситуації, що пов’язано з вартістю газу та електроенергії в Україні. Саме завдяки впровадженню енергоефективних заходів у багатоквартирних будинках, громадяни мають можливість значно скорочувати обсяги енергоспоживання та, відповідно, заощаджувати кошти на комунальних платежах і жити у комфортних умовах», – стверджують у фонді.

Фото: прес-служба