Київрада за три засідання підтримала низку рішень про продаж та оренду землі.

Про це повідомив заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко на своїй сторінці у Facebook.

За його словами,Київрада за три засідання забезпечила надходження до бюджету 121 млн грн завдяки підтримці рішень про продаж та оренду землі.

Рішення переважно стосувалися відведення земельних ділянок під наявними об’єктами майна, тобто йшлося про оформлення землі, яка й так використовувалася.

Так, 37,7 мільйона гривень від продажу землі наразі спрямовано до спеціального фонду бюджету міста, а 83,3 мільйона гривень від оренди землі та земельного податку відтепер щороку будуть надходити до загального фонду.

 «У той же час, загальний фонд бюджету – це фінансування заробітних плат вчителів та працівників культури, доплат медикам, соціальних виплат», – наголосив Володимир Бондаренко і зазначив, що Київрада вкотре показала свою ефективність та роботу в інтересах територіальної громади.

Бондаренко додав, що цьогоріч від оренди землі та земельного податку очікують надходжень у 4,8 мільярда гривень, а від продажу землі – 849,7 мільйона гривень.

За його словами, загальний фонд бюджету – це фінансування заробітних плат вчителів та працівників культури, доплат медикам, соціальних виплат.

Фото: unsplash