Збір даних столичних закладів триватиме до кінця року.

Київ першим в Україні розробляє спеціальний ресурс «Карта освітніх потреб» для моніторингу потреб кожного закладу.

Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський під час Серпневої педагогічної онлайн-конференції.

«Наша мета – створити максимально комфортні та сучасні заклади освіти у столиці. Для моніторингу потреб кожного закладу та для подальшого ефективного використання бюджетних коштів ми розробили «Карту освітніх потреб». Завдяки цьому ресурсу ми визначаємо пріоритетність виконання будівельних і ремонтних робіт. Це не лише робить фінансування відкритим та прозорим, а й дозволяє розбудовувати заклади освіти рівномірно, пропорційно та чесно», – розповів Валентин Мондриївський.

За його словами, Департамент освіти і науки та районні в місті Києві державні адміністрації уже проаналізували понад 4,3 млн показників інформаційно-аналітичних даних, які показують цілісну картину реального стану 428 шкіл. Наступний етап – збір даних у всіх дитсадках міста. Він триватиме до кінця року.

«Крім того, ще у 2015 році ми створили «Освітню карту Києва» – що є своєрідним паспортом закладів освіти, де кожен просто в онлайн режимі може переглянути суму виділених коштів із бюджету міста на конкретну школу чи садочок, а також дізнатися, що вже закуплено та які є потреби», – зазначив Валентин Мондриївський.

Він додав, що за останні три роки ресурсом скористалися майже 700 тисяч користувачів. І чим більше коштів виділяється на освітню галузь, тим більше ця інформація цікавить громаду: і батьків, і освітян.

Надалі Освітня карта Києва увійде до інформаційно-аналітичного ресурсу «Карта освітніх потреб».

Нагадаємо, цього року в столиці до садочків вперше підуть майже 30 тисяч дітей.

Фото: facebook