Добудувати ігрову зону планують за 10-15 днів.

Про це повідомили в програмі «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ».

На вулиці Чубинського, 4а, що в Дарницькому районі столиці, облаштовують нову ігрову зону для дітей. Цікаво, що створення майданчика ініціювали самі жителі району, яким раніше доводилося ходити з дідьми в сусідські двори.

«Подвір’я щасливого дитинства» – проект-переможець Громадського бюджету.

Журналістка телеканалу «Київ» відвідала цей дитячий майданчик та дізналася, що облаштовувати територію розпочали в п’ятницю, 16 квітня. Попередньо, за словами місцевих, роботи триватимуть близько 2 тижнів.

Попри те, що майданчик ще не добудвали, діти вже граються в піску та катаются на гірці.

До слова, на реалізацію цього проекту витратили близько 121 тисячі гривень.

«Не всі люди розуміють, як голосувати. Не всі знають, що голосування безкоштовне. Деякі хвилюються, що з їхніх карток знімуться кошти. Однак, попри це все, ми дуже вдало провели інформативну компанію та змогли разом здобути довгоочікувану перемогу», – розповіла Вікторія Сікалова, ініціаторка проекту.

За словами пані Вікторії, вулиці Чубинського споруджені старі будинки, біля яких був лише один майданчик, якого не вистачало для всіх дітей. Раніше на місці нової ігрової зони місцеві водії паркували свої автівки.

Нагадаємо, нещодавно ми писали, що завдяки Громадському бюджету на Оболоні з’явилася нова зелена зона.

До слова, кияни можуть зареєструвати свої ідеї до 25 квітняПодати свій проект до Громадського бюджету можна на сайті. Автором може бути будь-хто. Наприклад, кілька років тому ініціативу подали американці, які проживають у Києві. Вирішуватиме, які проекти виставлятимуть на голосування спеціальна комісія.

Фото: скріншот