На бульварі Перова рекламна конструкція з'явилась після висадки алеї кленів.

Про це повідомили у програмі “Київ.NewsRoom” на телеканалі “Київ”.

Три стовбури на місці молодих кленів сорту “Клен сріблястий” виявили зранку 8 вересня працівники “Київзеленбуду” на бульварі Перова, що у житловому масиві Воскресенка. Загалом “Київзеленбуд” цьогоріч висадив 104 таких дерева.

Співробітники підприємства припустили, що крона дерев могли спиляти заради того, аби краще було видно рекламу на білборді, розташованому поряд. Ймовірно, дерева спилювали бензопилою. Гілки спиленої крони кленів знайшли на прибудинковій території неподалік.

За даними Управління з питань реклами КМДА, власником білбордів виступає ТОВ “Алего”. Це столична рекламна компанія, зареєстрована в 2011 році. У “Київзеленбуді” зазначили, що білборд було встановлено вже після того, як на бульварі Перова висадили алею кленів. Дозвіл на встановлення рекламної конструкції видало КП “Київреклама“.

На самому білборді розміщена реклама концерту гурту “Корупція” співака Міші Крупіна. Цей концерт відбувся ще у червні цього року у Freedom Hall. Там телеканалу “Київ” прокоментували, що не замовляли зовнішньої реклами – всі свої концерти культурний центр рекламує через інтернет. Проте артисти, які виступають, мають право вокиристовувати логотипи культурного центру.

Речниця “Київзеленбуду” Анна Котова зазначила, що працівники підприємства, побачивши стовбури кленів, викликали поліцію. Вона зафіксувала факт пошкодження дерев.

Надалі вже поліція буде займатися розслідуванням і пошуком винних. Ймовірно, це зробили рекламники, тому що дерева перешкоджали огляду конструкції. Але поки за руку не спіймали – то нічого напевне не можемо сказати. Надіюсь, винних знайдуть“, – сказала Анна Котова.

Відомо, що вартість пошкоджених дерев – 10 тисяч гривень. Пошкоджені дерева навряд чи відновляться, тож “Київзеленбуду” доведеться викорчовувати стовбури і садити нові клени.

Релакція КиївMedia і телеканал “Київ” звернуться до компанії, якій належить ця рекламна конструкція, за коментарем.

Фото: Фейсбук