Колишній коп створив цілу групу наркодилерів, які діяли у Чернігівській та Київській областях.

Про це повідомила Національна поліція України.

Встановлено що колишній співробітник чернігівської поліції після звільнення займався виробництвом та збутом амфетаміну. Чоловік розповсюджував наркотики на території Київської та Чернігівської областей. Задля незаконного збагачення він зібрав спільників. Лідер злочинної групи особисто готував психотропну речовину у приватному будинку і продавав клієнтам.

“28-річний лідер групи особисто готував психотропну речовину у приватному будинку, розподіляв її між своїми збувачами, ще частину – продавав клієнтам сам…. Крім того, встановлено, що учасники злочинної групи збиралися у гаражному приміщенні та у ювелірній майстерні, які належать родині одного з фігурантів. У зазначених приміщеннях зловмисники фасували наркотики, збували наркозалежним та самі вживали“, – повідомили у Нацполіції.

Під час обшуку правоохоронці вилучили значну кількість амфетаміну, марихуани, пігулок, пакувальних пакетиків, мобільних телефонів і близько 145 тисяч гривень.

До суду подано клопотання про обрання  запобіжних заходів затриманим. Задля притягнення до відповідальності інших учасників викритого угруповання тривають подальші слідчі дії.

Нагадаємо, нещодавно правоохоронці викрили киянина, який за біткоїни продавав наркотики та психотропи. У киянина вилучили наркотиків та психотропів на понад 4 млн грн.

Фото: НПУ