Деякі ЗМІ назвали імена затриманих — це нібито працівники центрального апарату ДБР Єгор Рядинський та його підлеглий Олександр Бугай.

Керівнику підрозділу та оперативному співробітникоу центрального апарату Державного бюро розслідувань повідомлено про підозру у провокації підкупу прокурора та зловживанні впливом (ч. 2 ст. 370, ч. 1 ст. 369-2 КК України). Про це повідомляє прес-служба ОГП.

Нагадаємо, затримання ДБР-івців відбулося учора в Києві.

За даними слідства, оперативник ДБР разом із своїм керівником підбурювали прокурора до прийняття пропозиції одержати 5 тис дол США неправомірної вигоди, щоб потім задокументувати нібито одержання ним хабара.

«Вони також схиляли зацікавлену особу до надання такої неправомірної вигоди, мотивуючи це тим, що прокурор нібито може сприяти у вирішенні питання про зняття арешту з земельної ділянки та закриття кримінального провадження, а також третю особу – до передачі коштів» — повідомили в Генпрокуратурі.

Повідомляється, що оперативника ДБР затримано на отриманні та передачі третій особі частини неправомірної вигоди у сумі 2500 дол США.

Особу, яка мала передати кошти затримано та повідомлено про підозру у зловживанні впливом та пособництві провокації підкупу (ч. 1 ст. 369-2, ч. 5 ст. 27 ч. 2 ст. 370 КК України).

«Київ Оперативний» також опублікував фото з затримання.

Деякі ЗМІ назвали імена затриманих — це нібито працівники центрального апарату ДБР Єгор Рядинський та його підлеглий Олександр Бугай.

Якщо слідчі доведуть провину затриманих під час суду, їм загрожує від 3 до 7 років ув’язнення зі штрафом від 8500 до 11 900 гривень.

Фото: Фейсбук