Урядовий квартал 1 грудня під посиленою охороною поліції та Нацгвардії.

Так, на ранок 1 грудня на дорогах Києва, зокрема в центрі, помітно ускладнення руху транспорту. Про це свідчать дані онлайн-сервісу Google Maps.

Затори утворилися на проспектах Перемоги, Леся Курбаса, Повітрофлотському, Степана Бандери, Голосіївському. Також, ускладнено рух вулицями Січових Стрільців, Жилянською, Саксаганського, Павла Скоропадського, Вадима Гетьмана, Борщагівською, Нижній Вал, Басейною.

Kyiv Media

Крім того, з самого ранку в день анонсованої акції протесту, правоохоронці почали перекривати вулиці в урядовому кварталі Києва. Біля будівлі Верховної Ради України зібралась велика кількість бійців Нацгвардії та поліції. Про це повідомляють Телеграм-канали.

Перед протестами правоохоронці отримали інструкції та розпочали патрулювання центру Києва. Також під стіни Верховної Ради привезли військову спецтехніку, автозаки та перекрили нею вулицю Садову.

Kyiv Media

Як повідомив народний депутат Олексій Гончаренко, під стінами Верхової Ради зібралися ФОПи, а в Урядовому кварталі все перекрито дошками і вантажівками, стягують силовиків.

”Трохи пропустив, держпереворот уже стався, чи десь трохи пообіді?”, – написав депутат.

Крім того, депутат Київради від “ЄС” Леонід Ємець теж “не розуміє, коли вже буде переворот, і хто його має робити”.

Він зауважив, що також вийде на мирний мітинг.

Нагадаємо, вчора ми писали, що 1 грудня у Києві відбудеться мирний протест «ЗахисТИ Україну – зупини переворот», через це буде обмежено рух низкою вулиць.

Фото: Телеграм