Хлопець заступився за подругу з Бурятії, адже перехожий, який влаштував бійку говорив расистські висловлювання та хотів її вдарити.

Про це Євген Гончаренко розповів в інтерв’ю на YouTube-каналі DOROTYE.

За словами танцюриста, бійка сталася не на моменті їх виходу з гей-клубу “Ліфт”, а значно пізніше. “Ми дійсно були в клубі, але ми не виходили з нього, ми вийшли набагато раніше, ще гуляли по найближчій території. Ми вийшли десь близько семи ранку, за десять хвилин до сьомої. Це сталося по дорозі в бік клубу, коли вже йшли до таксі. Звичайний день, ранок, спілкувалися між собою. Не знати звідки почала відбуватися ця ситуація, яку вже всі бачили”, – розповів Гончаренко.

Він повідомив, що вдарили його не через орієнтацію, а через расизм нападника у бік подруги Євгенія. Його подруга з Бурятії, вона приїхала в гості дізнаватися танцювальну культуру та побачити місто.

“Так, дійсно заступився, оскільки мета тієї людини була абсолютно інша. Це були расистські висловлювання в її сторону і ще одного нашого друга. Людина йшла спочатку вдарити не мене, а мою подругу. Так як я не б’юся зовсім, єдине, що зміг зробити в тій ситуації – стати поміж ними”, – додав 22-річний танцюрист.

Євген зауважив, що у нападника були претензії до зовнішнього вигляду та національності компанії. Орієнтації бійка не стосувалася. Також тнцюрист заперечив своє відношення до ЛГБТІК-спільноти, хоча й має безліч таких друзів і підтримує представників ЛГБТІК.

“Я вже говорив не раз, що я не гей. Позиціоную себе, як чоловіка. Говорив, що у любові немає статі, віку, національності. Це не бісексуальність, бісексуальність – це пристрасть і до жінок, і на чоловіків. У мене – виключно до жінок. Але у мене величезна кількість друзів і близьких, які мають нетрадиційну сексуальну орієнтацію”, – сказав Женя.

Точну суму, яку витратили на його лікування хлопець не знає, адже грошовими питаннями займалися батьки. “В той момент не було можливості, збирали гроші через фонд, передавали їм. Точну суму я не знаю, знаю, що ця сума вимірюється в сотнях тисяч гривень. Не знаю, скільки це буде в кінці всієї реабілітації. Коли передбачувана сума була зібрана, батьки закрили збір”, – додав Євгеній.

Хлопець подякував людям, які масово надсилали йому повідомлення підтримки. Однак знайшлися і хейтери, які погрожували добити хлопця на вулиці.

“Крім величезної підтримки, є велика кількість негативних коментарів. Аж до того, що люди в голосові повідомлення в інстаграмі кажуть: “Щоб ти здох, щоб ти здох від СНІДу, сподіваюся, ти не переживеш операцію. Такі, як ти, в цьому світі не повинні існувати. Ти ж розумієш, що ти псуєш життя тій людині? “, – розповів танцюрист.

Ці коментарі пишуть сторінки без фото та інформації. Але знайомі Євгенія вже віднайшли спосіб відслідковувати цих людей.

Нагадаємо, 1 серпня, близько 7:49 на вул. Антоновича, 45, біля гей-клубу Lift, між 28-річним чоловіком та 22-річним танцюристом шоу-балету Наді Дорофеєвої стався словесний конфлікт, який переріс у бійку. Внаслідок інциденту в танцюриста Євгена Гончаренка стався крововилив у мозок. Медики зробили йому трепанацію черепа, ввівши його в медикаментозну кому.

2 серпня правоохоронці затримали 28-річного чоловіка, який вчинив напад на учасника шоу-балету. Ним виявився працівник УДО. 3 серпня затриманого заарештували. А вже 5 серпня – звільнили з посади.

16 серпня танцюрист Надії Дорофеєвої Євген Гончаренко, якого кілька тижнів тому побив працівник УДО, вийшов із коми.

Після виписки з лікарні Євген пройшовся по подіуму в межах Ukrainian Fashion Week.

В кінці вересня хлопцю встановили титанову пластину замість відсутньої частини черепа.

Фото: Instagram