Представник ПАР висловив зацікавленість у співпраці, запевняють в КМДА,

Заступниця голови КМДА Марина Хонда провела зустріч із послом Південно-Африканської Республіки в Україні Андре Йоганнесом Гроеневальдом. Під час зустрічі було обговорено перспективи розвитку туристичного сполучення між Києвом та містами ПАР, повідомляє сайт КМДА.

«Південно-Африканська Республіка дійсно зацікавлена в Києві як туристичному центрі, який можна рекомендувати своїм громадянам. Тим більше, що їм цікаві абсолютно всі види туризму. Нам справді є що запропонувати туристам із ПАР, але лишається складним питанням сполучення між нашими країнами. Проте, якщо ми дійсно зможемо зацікавити громадян Південно-Африканської Республіки, то не думаю, що це може стати великою перепоною. Я дуже вдячна пану послу за цю зустріч та можливість почати побудову надійних партнерських стосунків не тільки між нашими столицями, а й між країнами», – зазначила Хонда.

Хонда також додала, що для туристів із ПАР можуть бути цікавими різноманітні фестивалі, які проводять у Києві, проведення ділових зустрічей та подій, медичний туризм із унікальними методиками у сфері репродуктології, стовбурових клітин, реабілітації тощо.

В КМДА зазначають, що Андре Гроеневальд підтвердив зацікавленість у співпраці та висловив сподівання на її успіх. Повідомляється, що було обговорено можливість перехресної промоції між Києвом та Преторією як столиць двох країн.

Відомо також, що з 11 до 13 жовтня в Києві перебуватиме офіційна делегація представників туристичного бізнесу ПАР і супутніх асоціацій, які глибше вивчать пропозиції столиці, щоб презентувати Київ для своїх громадян.

Фото: КМДА