Учасників ініціативи всього четверо, вони працюють на волонтерських засадах.

Засновник ініціативи «Києве, мий» Віталій Онопрієнко просить мешканців столиці допомогти коштами, щоб проект міг рости і розвиватися. Відповідне звернення він опублікував у своєму Facebook.

Учасники «Києве, мий» за допомогою власного обладнання відмивають популярні локації Києва від графіті, міняють плитку, адресні таблички, сортують сміття. За словами активіста, проект існує вже майже рік, і досі частоту прибирань вдавалося збільшувати власними силами.

«Коли ми починали, весь інструментарій містився у мене на балконі. Зараз у нас є цілий склад, який майже повністю заповнений. Працюємо ми повільно тому, що нас всього четверо і у кожного з нас є основна робота (…) в цьому році кількість проведених нами акцій збільшилася майже в 4 рази» — йдеться у повідомленні.

За словами Онопрієнка, 50% витрат на проект він покриває з власної кишені, тому просить всіх небайдужих допомогти з фінансуванням через патреон.

«Якщо ви оформите передплату на наш аккаунт, раз на місяць — 1 або 2 числа — з вашої картки буде списуватися обрана вами сума. Зараз ми отримуємо з патреона близько 16 тисяч гривень щомісяця. Для відчутного зростання нам потрібно як мінімум 50. Подаруйте нам свій латте на кокосовому і я обіцяю — ми змінимо Київ на краще» — пише Онопрієнко.

Нагадаємо, лише минулих вихідних активісти «Києве, мий» прибрали зелену зону на Троєщині.

Фото: Фейсбук