Жінка відвідувала Крим через територію країни-окупанта.

За незаконне відвідування Криму в Україну не пустили російську актрису театру і кіно Розу Хайрулліну. Про це повідомив прес-секретар Державної прикордонної служби Андрій Демченко.

За його словами, напередодні ввечері громадянка РФ прилетіла в аеропорт «Бориспіль» з Мінська — за її словами, в Україні вона мала взяти участь у кінозйомках. У ході контролю прикордонники з’ясували, що жінка перебувала в Криму, порушуючи встановлений порядок в’їзду-виїзду.

Росіянка у відповідь пояснила, що на український півострів їздила, начебто, з приватним візитом навесні 2020 року і потрапила туди авіарейсом. В той же час, за словами речника ДПСУ, зафіксовано й інші її візити на окуповану Росією територію України. За порушення українського законодавства громадянці Росії прикордонники заборонили в’їзд в Україну терміном на 3 роки, а також наклали штраф.

Відомо, що Хайрулліна грала в серіалі Федора Бондарчука «Псих» і була задіяна у фільмі «Канікули президента», зйомки якого проходили в окупованому Росією Криму. Їй 59 років, вона заслужена артистка та лауреат державної премії РФ.

Раніше ми повідомляли, що в «Борисполі» «завернули» танцівницю, а перед тим — акторку, яка працювала на пропагандистський канал.

Фото: Фейсбук