Крім того, відомству виділили 600 мільйонів гривень на закупівлю необхідного обладнання.

120-130 тисяч гривень на місяць — такою буде заробітна плата очільника Бюро економічної безпеки (БЕБ). Про це повідомив директор відомства Вадим Мельник, пише «Інтерфакс-Україна».

«Моя особиста зарплата становитиме понад 120-130 тис. грн. Було чітке завдання — премії керівникам не закладати», – додав Мельник.

Також Мельник повідомив, що на 2022 рік БЕБ виділили 600 мільйонів гривень на закупівлю будівель, компʼютерної техніки, автомобілів і різних засобів звʼязку. Якщо коштів не вистачить, Мельник сподівається, що уряд зможе виділити додаткові.

Бюро економічної безпеки планують запустити 25-го вересня. Наступного ж дня Державна фіскальна служба має припинити своє існування. БЕБ —  новий орган державної влади, який боротиметься з економічними злочинами. Він отримає повноваження Служби безпеки та Податкової міліції. Співробітники ДФС, якою керував Мельник, неодноразово приходили з обшуками до столичних чиновників. При цьому викривальних судових вироків немає.

Зауважимо, що за даними «Схем», у 2020 році Вадим Мельник придбав квартиру в елітному ЖК «19-а перлина» у курортному районі Одеси за 1 мільйон 130 тисяч гривень. Це щонайменше вдвічі дешевше від ринкової вартості квартири такого метражу у цьому ЖК на дату покупки.

Фото: Фейсбук