Зараз колишній міський голова Києва живе в Ізраїлі.

Колишній міський голова Києва Леонід Черновецький шукає через інтернет хатню робітницю на зарплату в 4 тисячі доларів на місяць «для початку». Відео, на якому політик розповідає про вакансію, опублікував Obozrevatel — від початку воно було завантажено Черновецьким на Facebook і мало геоблокування (було недоступним для перегляду в Україні).

Як відомо, нині Леонід Черновецький живе в Ізраїлі, раніше ЗМІ повідомляли, що у нього квартира в Тель-Авіві. Колишній київський градоначальник хоче, аби майбутня хатня робітниця була ізраїльтянкою, або людиною, що має дозвіл на роботу в цій країні. Обов’язковим є знання івриту, бажано — англійської мови.

«Все про мене ви можете запросто дізнатися в Гугл, будь-яких соцмережах… Мене звати Леонід Черновецький, я колишній мер Києва, столиці України. Мені майже 70, я живу один з маленькою собачкою. Мені позаріз потрібна достойна людина» — скромно почав колишній міський голова.

Черновецький уточнив, що не шукає коханок, і що від нього «ніхто ніяких дивацтв не дочекається». Себе він описав «цілком нормальним», але зауважив, що через солідний вік постійно вживає медикаменти, на що потенційній доглядальниці потрібно зважати. Зарплата, яку назвав політик — 4 тисячі доларів на місяць, при цьому Черновецький обіцяє платити скільки завгодно, якщо людина йому сподобається.

«Людина має потенційно стати моїм помічником, вона не має цуратися будь-якої роботи. Те, що робить дружина в домі — те має робити помічник, якого я візьму, хіба що не потрібно спати з чоловіком, чоловіка в моїй квартирі немає» — уточнив Черновецький.

Також він зізнався, що живе у двоповерховому пентхаусі, розповів, що готувати йому потрібно рибу та каші. Черновецький запевнив, що досі займається «важливими справами» — просто як у старі часи. Він додав, що шукає помічницю віком від 30 до 50 років, у якої є права на керування авто, і що перед зустріччю з кандидаткою хоче познайомитися з нею у соцмережах.

«Я педант, у мене все має бути на своїх місцях. Зі мною треба розмовляти і запитувати, нічого від себе не робити (…) Я готовий до дружби, без проблем, але ні до чого особистого. З цим я зав’язав, не хочу проблем, і це жахливо, коли чоловік використовує своє становище працедавця» — зазначив Леонід Черновецький.

Наприкінці відео він попередив також, що є «чутливою людиною» і дуже «складною», яка іноді «зривається».

Нагадаємо, Леонід Черновецький був столичним міським головою з 2006 по 2012 роки; нині його син Степан активно інвестує в забудову Києва.

Фото: Фейсбук