Співачка, яка живе і працює в РФ вже кілька років, має серйозні проблеми в Москві.

Співачка Ані Лорак (справжнє ім’я — Кароліна Куєк), яка після початку російсько-української війни живе і працює в РФ, виклала в Instagram фото зі столиці України.

Підпис до публікації Лорак зробила російською мовою.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений АНИ ЛОРАК (@anilorak)

«Город вдохновения. Мы снова готовим (бомбу) в турборежиме) Как думаете, что вас ждет?» — пише співачка. 

Навіщо Лорак повернулася в Україну і чи планує давати тут концерти, поки невідомо.

Минулого тижня у Москві активісти зірвали концерт Ані Лорак. Вони вишикувалися перед клубом, де мав відбутися виступ, із плакатами, на яких вимагали, аби артистка сплатила податки. За 2019 рік Ані Лорак заплатила податків всього близько 165 тисяч рублів (2 300 доларів).

Крім того, ціна квитків на її концерт досягає 80 тисяч рублів (1 100 доларів), а сукні співачки коштують тисячі доларів.

У повідомленні також сказано, що концерт мав відбутися попри заборону на масові заходи у Москві, де зараз сплеск епідемії коронавірусу. Однак Ані Лорак втекла з клубу з великою кількістю охорони.

Нагадаємо, після того, як Росія анексувала Крим і почала бойові дії на Сході України, Лорак не припинила концертну діляьність в РФ. Вона регулярно бере участь у розважальних шоу російських пропагандистських телеканалів,  виступає на офіційних заходах. У липні 2016 року виступила на концерті, присвяченому 320-річчю військово-морського флоту РФ.

Тим часом, громадські організації закликають скасувати виступ Меладзе на Atlas Weekend.

Фото: Фейсбук