Понад 5 тис. «Пунктів незламності» вже функціонують в Україні, з них понад 400 - на Київщині. Наприкінці грудня 2022 року на території Київського картонно-паперового комбінату запрацював ще один стаціонарний заклад.

Приміщення розраховано на одночасне перебування 60 людей, але, за потреби, може розмістити набагато більше відвідувачів.

Простір поділено на сектори: харчування, де можна випити гарячого чаю з печивом; гігієнічний – з душовою кабіною; дитячий – з іграшками для малечі; навчальний – для тих, хто під час вимкнення світла не хоче пропускати уроки в онлайні або має постійно лишатися на зв’язку. Тут можна за будь-яких обставин зарядити свої гаджети, адже приміщення має автономне живлення та всі пристосування для цього.

Київ Media

Варто зазначити, що охорона, яка постійно чергує в приміщенні, стежить не лише за порядком, а й спостерігає за попитом на послуги, що передбачені в закладі, для можливості подальшого покращення зручностей. Таким чином, за побажанням відвідувачів, у зоні харчування з’явилася мікрохвильова піч для підігріву дитячого харчування та розігріву їжі, принесеної з собою. Встановили телевізор, щоб у присутніх була можливість стежити за оперативними новинами та важливими повідомленнями. Здійснена закупівля та встановлення нових зручних меблів.

У пункті навіть є можливість відпочинку зі сном, оскільки комбінат укомплектував приміщення своїми фірмовими гофроліжками, що збираються всього за декілька хвилин. Частіше за інших такою можливістю користуються батьки з маленькими дітьми, щоб не тримати їх на руках, коли вони, награвшись у дитячому куточку, засинають.

Входини відбулися напередодні чарівного Дня Святого Миколая – комбінат не міг відпустити дітей без подарунків, заздалегідь приготували пакунки з солодощами та продукцією підприємства. На подяку діти розповідали вірші та навіть співали святкові пісні. Видався по-справжньому теплий та атмосферний сімейний вечір, адже більшість гостей завітали цілими родинами.

Київ Media

Київський КПК працює на території Обухівської громади, тому вважає важливим підтримувати місто та район, особливо в такий складний для нашої країни час. Тому комбінат знайшов можливості облаштувати комфортний світлий та затишний простір для того, щоб усі охочі могли перечекати вимушену темряву. А тепло буває не лише від батарей, але й від щирого, дружнього спілкування. Тому на ККПК впевнені, що «Пункт Незламності» Київського КПК виправдає свою назву та допоможе жителям Обухова пережити важку воєнну зиму.

Фото: Відкриті джерела