Всього місто підготувало вже понад 4,5 тисячі ліжок.

Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив під час онлайн брифінгу.
“На жаль, як бачимо, збільшується в столиці і кількість пацієнтів, яким потрібна госпіталізація. Сьогодні в стаціонарах медзакладів міста лікується 1961 хворий на коронавірус. Із них 32 дитини. У важкому стані перебувають 723 пацієнти. Кисневу підтримку отримують 1002 людини. Під апаратами ШВЛ – 31 хворий, – повідомив Кличко. – Як я говорив раніше, на сьогодні місто підготувало понад 4,5 тисячі ліжок для прийому хворих на коронавірус. Заповненість ліжок в столиці – майже 52%“.
У столиці і надалі збільшують кількість тестувань на виявлення коронавірусу. «Зазначу, що Київ і надалі збільшує кількість тестувань. Показник тестування в столиці – найвищий в Україні і становить сьогодні понад 395 тестів на 100 тисяч мешканців», – додав Кличко.

Загалом, за словами мера, у комунальних медзакладах і лабораторному центрі з початку пандемії дослідили понад 206 тисяч зразків біоматеріалу методом ПЛР.

А методом ІФА – на виявлення антитіл – зробили майже 74 тисячі тестів.

«Досліджують зразки також у приватних та державних клініках Києва. Продовжують працювати в столиці і мобільні бригади медиків, які забирають біоматеріал для аналізу на коронавірус у пацієнтів вдома. Тільки за минулу добу бригади відібрали 1628 зразків», – сказав Віталій Кличко.

Фото: КМДА