Цю кандидатуру запропонував президент України.

Про це інформує програма “Київ. NewsRoom” телеканалу “Київ”.

Голосування щодо призначення Монастирського очільником МВС відбудеться в п’ятницю, 16 липня.

До слова, Денис Монастирський – нардеп від «Слуги народу», голова комітету з питань правоохоронної діяльності. Йому 41 рік. Родом чоловік із Хмельницького. Одружений, має двох синів.

Свого часу працював помічником-консультантом у нардепа мажоритарника Віталія Олуйка. Пізніше – на аналогічній посаді, але у нардепа Антона Геращенка. Крім того, Монастирський встиг попрацювати юристом у кількох українських компаніях і в одній некомерційній організації зі США. Також був юристом компанії Hillmont Partners, яка, як пишуть ЗМІ, представляла інтереси компанії Кіноквартал. Адвокати об’єднання зокрема домагалися визнання протиправною відміну держ-реєстрації телесеріалу «Свати» в Україні.

На дострокових парламентських виборах Монастирський ішов під номером 19 у списку «Слуги народу». Згідно з аналітикою руху ЧЕСНО, станом на 24 липня 2020 року він був одним із народних депутатів, хто подав найбільше законодавчих ініціатив.

Монастирський також є членом головної ради Українського товариства охорони пам’яток історії та культури.

Раніше Монастирського називали «людиною Авакова», адже той працював експертом створеного заступником міністра внутрішніх справ Антоном Геращенком Українського інституту майбутнього. Щоправда, пізніше Монастирський виступав проти Авакова. Зокрема у справі щодо вбивства журналіста Павла Шеремета.

Нагадаємо, учора, 13 липня, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков зазначив, що подав заяву про відставку з посади.

Фото: фейсбук