Йдеться про оренду комерційних площ. Загалом по Україні в оренду буде передано 24 ваокзали.

Про це повідомив в.о. голови правління «Укрзалізниці» Іван Юрик.

За його словами, протягом літа компанія через систему «Prozzoro.Продажі» планує передати в оренду понад 41,5 тисяч квадратів площ на 24-х вокзалах. Серед них є і Київ-Пасажирський та два вокзали Київщини – у Білій Церкві та Фастові.

Завдяки цьому УЗ планує отримувати на місяць щонайменше 8,4 мільйона гривень а на рік — понад 100 мільйонів.

«Більшість цих площ нам вже роками не приносили прибутків. Дотепер максимальний обсяг орендних площ по всіх вокзалах сукупно складав трохи більш як 9,5 тис. кв. м. Ми змінюємо цю ситуацію, адже відведені для торгівлі зони мають приносити доходи компанії, а не збитки на їх утримання», — зазначив Іван Юрик.

Додав, що в довгостроковій перспективі УЗ планує підготувати до концесії 11 вокзалів. Для цього національний залізничний перевізник привів до ладу всі приміщення, котрі можуть зацікавити орендаторів.

Так, загалом до кінця літа УЗ планує передати в оренду комерційні площі наступних вокзалів: Козятин, Запоріжжя-1, Дніпро-Головний, Хмельницький, Суми, Біла Церква, Полтава, Тернопіль, Рівне, Фастів, Вінниця, ім.Тараса Шевченка, Чоп, Ужгород, Чернівці, Коломия, Івано-Франківськ, Одеса-Головна, Миколаїв, Львів, Жмеринка, Херсон, Київ-Пасажирський та Харків.

«Передача в оренду комерційних об’єктів вокзалів на строк від 3 років дозволить залучити надійних орендарів. Працюючи за довгостроковими договорами, вони будуть зацікавлені інвестувати в ці об’єкти оренди, тож пасажири зможуть отримати на вокзалах максимально якісні послуги», — резюмував Іван Юрик.

Нагадаємо, 1 червня УЗ запустила потяг Київ-Відень через Будапешт.

Фото: Фейсбук