Очевидці кажуть, що побачивши копів, чоловік спробував викинути пакет.

У Києві на проспекті Свободи затримали водія маршрутки, який, ймовірно, вживав наркотики на робочому місці. Про це повідомляє Facebook-спільнота «Київ оперативний».

Підозрілого водія 180-ї маршрутки поліцейські помітили під час патрулювання: чоловік розмовляв по телефону та був без маски. Коли копи до нього підійшли, він викинув собі під ноги пакетик із білим порошком, а під час спілкування поводився дивно.

«Як тільки поліцейський підійшов до водійських дверцят – маршрутчик, на ім‘я Діма, скинув пакетик із білою порошкоподібною речовиною собі під ноги. Каже, що болить зуб і тому приймає знеболюючі препарати, назву яких не знає, але тут і неозброєним оком видно, що він під кайфом» — йдеться у повідомленні під дописом.

Після затримання водія мали повезти до нарколога на примусові тести; на сторінці спільноти є відео з цим водієм.

В Департаменті транспортної інфраструктури КМДА вже за кілька годин після цієї публікації заявили, що водія Діму насправді звати Олег Пустиннік і його вже звільнено з посади.

«За даними перевізника, перед виходом на маршрут водій пройшов обов’язковий медичний огляд» — повідомили в Департаменті.

Також в КМДА обіцяють провести позапланову перевірку цього маршруту.

Нагадаємо, на початку листопада біля трьох станцій метро у Києві оштрафували 11 маршрутчиків.

Фото: фейсбук