Постанова не є фейковою і дійсно знаходиться в реєстрі.

На це звернула увагу Facebook-спільнота сайту “Судовий репортер”.

Як можна побачити в зареєстрованій постанові Печерського суду, там постановили не лише закрити провадження по справі.

“Провадження по справі про притягнення  ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за ст. 44-3 КУпАП закрити за закінченням строків притягнення до адміністративної відповідальності і відправити на*ер“, – йдеться в документі.

В судовому реєстрі вказано, що мова йде про заклад на Парковій дорозі, 2, адміністратор якого “не вжив заходів щодо своєчасного закриття закладу” згідно з постановою Кабміну. Відтак мова може йти про карантинні порушення. Власне, саме адміністратора хотіли притягнути до адмінвідповідальності. В постанові також вказано, що останній не з’явився на засідання.

Попри це суд вважав, що вина адміністратора підтверджується достатніми, належними та допустимими доказами у справі: протоколом про адміністративне правопорушення, рапортом, фотознімками. Однак покарати порушника карантину не вдалося – сплив тримісячний термін з дня фіксації адмінправопорушення. Тому Феміді довелося закрити справу за закінченням строків притягнення до адміністративної відповідальності.

У відкритих джерелах описано, що за вказаною адресою знаходиться “Зелений театр”.

В тексті постанови фігурує ім’я судді – Олег Білоцерківець.

Досьє судді оприлюднено на сайті Чесно. В нього зокрема вказано, що саме суддя Білоцерківець вів справу екс-міністра Миколи Рудьковського за вояж в Париж за держкошти. Він постановив ухвалу, якою закрив кримінальну справу стосовно Рудьковського, якого обвинувачували у зловживанні службовим становищем, зокрема питання стосувалось польотів  чартерним літаком за ймовірно державний кошт у приватних справах до Парижа. Суддя Білоцерківець у розгляді справи екс-регіонала Єфремова взяв самовідвід. В 2015-му суддя Білоцерківець закрив справу проти Михайла Гладковського за п’яне водіння.

Фото: facebook