Компанія запевняє, що вмість енергетичний речовин у морозиві незначний.

Про це йдеться у відповіді “Житомирського маслозаводу”, якому належить бренд “Рудь”, на інформаційний запит телеканалу “Київ”.

Зокрема, у відповіді зазначається, що “запровадження виробництва морозива “Лід енергетичний”здійсності у відповідності до вимогдіючого законодавства”. До того ж, продукцію перевірено держпідприємством “Укрметртестстандарт”. А вміст енергетичних речовин в морозиві невисокий.

Окремо повідмляємо, що вміст в продукті кофеїну складає 23 мг на 100 г (або 18,4 мг в порції 80 г морозива). До прикладу, одна чашка кави “еспресо” (60 мл) містить 80 мг кофеїну (або 133 мг на 100г), чашка чорного чаю (220 мл) – 50 мг (або 23 мг на 10 г). Отже вміст кофеїну в порції енергетичного морозива менший вмісту кофеїну в чашці чорного чаю“, – пояснюють на заводі, хоча з його ж розрахунків зрозуміло, що вміст кофеїну там однаковий.

Також виробник посилається на дослідження європейських науковців від 2011 та 2015 року, в яких вказано про відсутність негативного впливу кофеїну на організм людини, в тому числі і дітей. З огляду на це, виробник заявляє, що не порушив законодавства.

При цьому у відповіді ні слова не сказано про вплив таурину, який також містить у цьому морозиві.

Як ми повідомляли, на своїй Фейсбук-сторінці виробник назвав поєднання таурину і кофеїну “вітамінним коктейлем”.

Тим часом педіатри назвали негативні наслідки для здоров’я несуть нергетики для дитячого організму.

Нагадаємо, вчора спалахнув скандал довкола виробниа морозива, який у Києві почав продавати “енергетичний лід” – морозиво з вмістом енергетика. Продукт без проблем продають дітям. У Держпродспоживслужбі морозиво назвали “загалом безпечним”. Проте порекомендували дітям його не вживати.

Фото: Фейсбук