Віра Гирич знімала відео про життя міста в умовах війни.

Загибла продюсерка “Радіо Свобода” Віра Гирич після початку повномасштабної війни залишалася у Києві та публікувала відео про життя міста. Знайти ці записи можна на сторінці Віри.

На одному з відео, опублікованому 5 березня, Гирич допомагає бездомній кішці.

Вона прямо плаче, не знаю… я взяла паштету, він трохи вже прострочений, але що робити. Більше нічого немає” — розповідає Гирич на відео.

На іншому відео за цю ж дату Гирич розповідає про те, що Андріївський узвіз з початком війни став пустим, і що більшість киян покинули місто.

 

В дописі за 6 березня Гирич розповідає про те, як виживають під Києвом її батьки.

Сьогодні стара селянська грубка рятує мамі і татові життя. Доки ЗСУ ганяє по околицях недобитки руських танків, дістатися до села немає можливості. Другий тиждень батьки сидять без світла у вже підбитій хаті. Кожний наступний день дається їм складніше” — писала вона.

10 квітня Гирич навіть публікувала фото своїх батьків. Судячи з усього, їм вдалося пережити окупацію.

Судячи з дописів знайомих Гирич на її сторінці, з часом їй таки довелося виїхати з Києва в Дрогобич. Повернулася вона незадовго до своєї загибелі.

Співчуття рідним загиблої висловила авторка проекту «Схеми. Корупція в деталях» від «Радіо Свобода» Наталія Седлецька.

Ми всі приголомшені цією втратою. Віра працювала на Радіо Свобода з 2018 року, до цього працювала на провідних українських телеканалах. Вона була великим професіоналом, віддано та відповідально координувала роботу редакції, була дуже привітна, добра і світла людина...” — написала вона.

Також колеги журналістки пишуть, що журналістка могла знайти слова підтримки навіть у найтемніші часи. “Настільки вона була світлою і доброю людиною”, – йдеться у повідомленні журналіста Григорія Жигалова.

Фото: Фейсбук