Киянка Євгенія Сидорчук не хотіла, аби Гаррі знову опинився на вулиці, тож із охочими забрати тварину додому проводила співбесіди.

Про пошуки нової родини для Гаррі Євгенія Сидорчук розповіла в ефірі програми “Київ.NewsRoom” на телеканалі “Київ”.

Майже місяць вона розшукувала власників для загубленого Хаскі. Киянка знайшла пса у Голосіївському районі під час прогулянки. Хаскі був доглянутий та лагідний не виглядав безпритульним. Тож спершу дівчина писала оголошення про знайденого собаку. Та ніхто не відгукувся. А тримати чотирилапого в себе вдома надто довго теж змоги не було – власний песик Арчі був не дуже вдоволений появою хвостатого сусіда.

 

Євгенія вирішила шукати Гаррі для нових власників. Врешті зараз Гаррі вже бігає полями зі своєю новою родиною. Але до того, як влаштувати його в сім’ю, киянці довелось провести не одну співбесіду. Власників чотирилапого вона обирала дуже ретельно. Чому ж волонтерам взагалі доводиться проводити співбесіди і не кожен охочий забрати тваринку підходить для цього – вона й розповіла в ефірі.

За словами Євгенії, це робиться для того, аби люди розуміли, що взяти собаку – це легше, ніж за ним доглядати.

Ця собака вимагає як мінімум дві години вигулу в день і далеко не всі люди, які цікавились цим хаскі, могли приділити стільки часу тварині. Для них це просто мила пухнаста красива собачка, яка буде їх радувати і зустрічати з роботи. Але по факту, тварина – це відповідальність та велика кількість часу та праці, які потрбіно вкласти в неї“, – зазначає Євгенія.

Дівчина для пошуку господарів для Гаррі підключила ще й волонтерів з центру тварин, оскільки вона мають великий досвід у цьому питанні. Вони проводили своєрідний кастинг з охочими забрати безкоштовно тварину.

Але навіть ті люди, які вже от-от мали би приїхати забрати тварину і які, здавалося би, добре підходили на роль нових господарів – вони відмовлялися від своїх намірів буквально за годину-півтори до зустрічі“, – поділилась історією киянка.

Серед питань, які ставили потенційним господарям хаскі, були питання про те, чи є у людей досвід з собаками та яка це порода. Також волонтери цікавились типом помешкання – квартира чи приватний будинок – і тим, чи працюють люди в офісі або ж віддалено вдома. І, звісно, запитували про фінансову спроможність утримувати такого собаку.

Врешті, нещодавно Гаррі оселився в новій родині, яка час-від-часу надсилає Євгенії фото і відео забав із собакою. Гаррі виглядає щасливим.

Нагадаємо, нещодавно на Теремках знайшли породисту білосніжну кицьку – тваринці шукають господарів. Ймовірно, чотирилапу красуню хтось викинув на вулицю.

Фото: скріншот