Разом із пакетом з подарунками на своїх власників чекають телефони, парасольки та навіть пральна машина.

До бюро знахідок столичного метро принесли пакет із подарунками, власника якого тепер розшукують через соцмережі та телебачення.

Рожевий пакет із кількома коробоками, перевязаними стрічками та з написом “З днем народження” важить щонайменше три кілограми. Правоохоронці вже оглянули знахідку спеціальним пристроєм і запевнили, що нічого підозрілого в ній немає.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.

Відтак пакет із подарунками оселився у коморі метрополітену у бюро знахідок на станції “Нивки“. Разом із ним на своїх власників чекають телефони, парасольки та навіть кросівок з біркою.

Пані Тамара працює тут вже 14 років. За її словами, найчастіше пасажири метрополітену гублять шапки. Також тут є незліченна кількість рукавичок, а ще куртки, пальта і навіть скрипичний смичок.

У кутку – гора дорожніх сумок та валіз. А от телефони зберігаються у сейфі. Сюди вони потрапляють найчастіше розрядженими. Тому щастить знайти свій тим, до чиїх підходить зарядка від особистого телефону Тамари.

“Я підзарядила телефон, дружина власника зателефонувала і каже: – Алло! Я їй: – Так, я вас слухаю! І вона: – Я не зрозуміла, хто ви така?! Я своєму чоловікові телефоную!” – розповідає жінка.

Порожні гаманці, додає, як правило, не шукають. А от за набитим грошима якось власниця прийшла аж через два місяці.

За зберігання своєї речі жінка тоді заплатила 700 гривень: 14 гривень 40 копійок на день. Зауважимо, що вартість зберігання забутої у вагоні речі не залежить від її габаритів.

“Пральна машина у нас є на зберіганні”, – ділиться пані Тамара.

Аби отримати загублену річ, власник має обов’язково докладно її описати. У випадку з загубленими подарунками – господар має знати не лише кількість коробок у пакеті.

“Ще одна річ, вона невеличка, але вона є, власник повинен описати її”, – вказує співробітниця бюро знахідок.

Пані Тамара підозрює, що день народження, до якого готували подарунки, вже минув, однак попереду ще багато свят і диво обов’язково станеться.

Нагадаємо, вчора у столичному метро хтось загубив подарунки: бюро знахідок шукає іменинника.

Фото: ТСН