Йдеться про територію між вулицею Микільсько-Слобідською та проспектом Броварським у Дніпровському районі Києва.

Рішення про виділення земельних ділянок ухвалили сьогодні, 13 травня, на пленарному засіданні ІІ сесії Київської міської ради ІХ скликання.

Київрада викупить земельні ділянки в Ощадбанку, аби зелену територію не віддали під будівництво.

«За» проголосували 82 депутати. Парк «Микільська Слобідка» розташується у Дніпровському районі столиці на березі Дніпра. Там міська влада планує облаштувати сучасну та простору зелену зону.

За словами депутата Київради, голови Постійної комісії з питань архітектури, містобудування та земельних відносин Михайла Терентьєва, таке рішення унеможливить у подальшому забудову цієї території.

«Для створення нового парку Київська міська рада підтримала рішення щодо викупу земельних ділянок, які до цього перебували у власності акціонерного товариства «Державний ощадний банк України». Враховуючи те, що у Дніпровському районі не вистачає зелених зон, місцева громада повністю підтримує облаштування нових озеленених територій загального користування та активно виступає проти їхньої забудови», – підкреслив Михайло Терентьєв.

Також Київрада сьогодні ухвалила низку рішень, згідно з якими у столиці з’явиться понад 120 зелених зон. У всіх районах столиці планують облаштувати 118 нових зелених просторів, 10 з яких – парки.

Фото: Фейсбук