Вартість ділянки складає приблизно 30 мільйонів гривень. Будівництво веде група компаній DIM.

Забудовнику, який заволодів земельною ділянкою та розпочав зведення житлового комплексу, повідомлено про підозру. Про це повідомляє прес-служба прокуратури столиці, не називаючи забудовника та назву ЖК.

Голосіївською окружною прокуратурою міста Києва повідомлено про підозру директорці товариства, яка, як повідомляється, незаконно заволоділа правом оренди земельної ділянки на вул. Антоновича вартістю майже 30 млн гривень.

«Досудовим розслідуванням встановлено, що у 2017 році, маючи на меті будівництво елітного житлового комплексу на незаконно орендованій землі, директорка товариства вступила у змову з власниками та службовими особами групи підприємств» — повідомили в прокуратурі.

Вказується, що з метою подальшого незаконного будівництва житлового комплексу підозрювана підготувала та надала до Київської міської ради документи, які містять завідомо неправдиві відомості щодо підстав переважного права на користування земельною ділянкою територіальної громади міста Києва.

Таким чином, підозрювана уникла процедури продажу прав оренди на земельну ділянку на конкурентних засадах (земельних торгів) та продовжила користування нею, чим завдала збитків територіальній громаді.

Дії директорки кваліфіковано за ч. 2 ст. 366 та ч. 5 ст. 191 КК України.

Судячи з оприлюдненого фото, мова йде про ЖК А136 Highlight Tower на вулиці Антоновича, 136. Забудовником тут виступає девелоперська компанія DIM, власником якої називають Олександра Насіковського.

Повідомляється, що з метою недопущення подальшого будівництва житлового комплексу на вказану земельну ділянку накладено арешт.

Фото: Фейсбук