Компанію пов'язують з оточенням екс-нардепа від БПП та «Батьківщини» Дмитром Андрієвським.

У Київраді можуть продовжити забудовнику ПП «Продмарт» договір оренди ділянки в Пущі-Водиці, де влітку почали вирубувати ліс. Про це повідомляє «Рух Чесно».

Повідомляється, що у Київраді зареєстрували проект рішення, яким пропонують забудовнику продовжити договір оренди ділянки в київському лісі до 2027 року. Поки що питання перебуває на розгляді земельної комісії Київради, яку очолює депутат Михайло Терентьєв.

10 листопада земельна комісія не змогла зібрати кворум із 13-ти депутатів — у залі засідань були присутні лише 6 депутатів, а зареєстровані — 10. Голова комісії повідомив депутатам, що дані про їхню відвідуваність відправить головам фракцій, і попрощався до наступної середи, коли знову буде проводитися засідання комісії.

Далі його будуть виносити до сесійної зали для голосування.

Згідно з даними про ділянку із проекту рішення, забудовник ПП «Продмарт» у 2019 році отримав містобудівні умови та обмеження для проектування житлових будинків у лісі з об’єктами соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури.

Також взимку у 2021 році забудовник отримав акт обстеження зелених насаджень для їхнього видалення.

У квітні цьогоріч забудовник почав вирубувати дерева, а в червні встановив паркан на ділянці в лісі і почав заводити важку будівельну техніку. Активісти у відповідь провели акцію, в ситуацію втрутився міський голова Віталій Кличко, який дав вказівку комунальникам демонтувати паркан.

Пізніше Окружний адміністративний суд Києва скасував рішення Департаменту міського благоустрою про демонтаж паркану.

Нагадаємо, компанію «Продмарт» пов’язують з оточенням екс-нардепа від БПП та «Батьківщини» Дмитром Андрієвським, якого також вважають причетним до будівництва на місці знесеного будинку Уткіна. За даними з відкритих джерел, компанія існує з 2001 року, засновники — Вадим П’ятецький (50%) (числиться директором), Наталія Бєлік (33%) і ТОВ «Інтеко ВК».

Фото: Фейсбук