Після розгляду справи компанії загрожує штраф у розмірі більше 2,2 мільйона гривень.

Державна інспекція архітектури та містобудування склала протоколи на компанію, яка будує 50-поверховий ЖК 50Avenue на проспекті Перемоги, 50А.

Про це повідомили на Facebook-сторінці інспекції.

Зазначається, що протоколи склали за результатами позапланової перевірки Обслуговуючого кооперативу “Ексон Прем’єр Шулявcька” та архітектурно-інженерної фірми “Дельта-Буд”. Будівельні роботи проводилися без дозволу їх виконання на об’єктах, що за класом відповідальності належать до об’єктів із значними наслідками.

Після розгляду справи компанії загрожує штраф у розмірі 900 прожиткових мінімумів для працездатних осіб — більше 2,2 мільйона гривень.

Наразі триває розгляд справи про правопорушення у сфері містобудівної діяльності. За результатами розгляду справи будуть винесені відповідні Постанови про накладення штрафів.

Нагадаємо, багатофункціональний комплекс 50 Avenue передбачає будівництво двох висоток з 34 та 48 поверхами. Окрім того, що ЖК будується фактично на території скверу, також будівництвом передбачається шестиповерховий підземний паркінг. За інформацією “Нерухомі”, будівельники заглибляться на 26 метрів і вб’ють у землю понад 400 паль.

Фото: facebook