Компанія відмовилася визнати провину. Київські блогери з мільйонними підписниками кажуть, що про аферу нічого не знали і намагалися добитися альтернативного голосування.

Забудовник ЖК «Сенсація» (смт Гостомель, Бучанський район) провів псевдорозіграш квартири через соцмережі, віддавши її підставній людині. Про це у своєму Instagram повідомив блогер Роман Свечкоренко, який мав розповсюджувати інформацію про конкурс серед підписників. Аналогічні пости з’явились також в інших блогерів, які були задіяні в “акції”.

9 лютого Свечкоренко написав, що він разом з 16-ма іншими блогерами проводять спільну акцію із забудовником ЖК, переможець якої отримає смарт-квартиру в новому будинку. Щоб стати її учасником слід було підписатися на сторінки блогерів, ставити лайки під постами і т.д., а сам розіграш обіцяли провести сліпим жеребкуванням серед тих, хто виконав усі правила.

Жеребкування проводила компанія-забудовник 15 лютого, і після нього Свечкоренко повідомив, що організатори нібито підмінили ніки учасників конкурсу в таблиці переможців. У результаті квартира дісталася підставному учаснику.

Пізніше він виклав скріншоти, на яких начебто збережена переписка одного з конкурсантів з організатором. Після зауважень щодо проведення розіграшу невідома людина з акаунту sensation999 відповідає словами «Іди броди лошара», а Свечкоренка та його колег називає «блохерами», «бдохерами» і т.д.

Kyiv Media

В результаті Свечкоренко написав, що він та інші блогери, які погодилися стати учасниками розіграшу, вирішили провести повторне жеребкування переможців самостійно. Від забудовника вимагали, щоб він компенсував суму квартири, але компанія на це не погодилася — «…нас послали нах*й», пише Свечкоренко. В результаті він та інші блогери вирішили зі своїх грошей компенсувати вартість квартири переможцю повторного голосування.

Зауважимо: забудовник ЖК «Сенсація» у відкритих джерелах не вказаний, однак в одному з документів на сторінці Свечкоренка можна побачити, що договір на розіграш з блогерами підписав «Житлово-будівельний кооператив «Сенсація», головою якого вказаний Кноян Армен Грантикович. За даними з відкритих джерел, людина з таким іменем очолює ТОВ «Будівельна компанія «Гостомель».

У соцмережах з пошуку роботи є профілі Армена Кнояна, де вказано посаду — директор ЖК «Сенсація».

Тим часом, вкладники збанкрутілої «Аркади» поновили мітиги і прийшли до президента.

Фото: Інстаграм