Представники компанії свої дії не коментують.

У Києві на вулиці Метрологічній, 1, почалися роботи зі знесення будівлі гуртожитку Державного житлово-комунального підприємства НАН України. Про це повідомляють очевидці у соцмережах.

Роботи начебто проводять на замовлення забудовника «Інтербуд-ТМ» з «КСМ-груп».

«Всі ці новини пов’язані із, вважаю, злочиною діяльністю Національної академії наук України спільно із забудовниками “КСМ-груп” та “Інтербуд-ТМ”. Ну, тобто вся та компанія, що, зокрема, повирізала сади на Феофанії – яблуневий та зовсім нещодавно унікальний горіхову плантацію!» — повідомляє автор публікації.

Повідомляється, що в гуртожитку ще можуть мешкати декілька сімей.

«Ага – ось щойно мені повідомили, що станом на зараз там фактично мешкає як мінімум 2 сім’ї! Не кажу про юридично зареєстрованих людей, оскільки залишились ті, кому немає куди піти з будинку, де немає ні тепла, ні електрики!» — вказано в дописі.

Повідомляється, що забудовник діє під прикриттям молодиків-тітушок. Раніше ці люди нібито вже намагалися «виживати» мешканців вказаного будинку.

«Гуртожиток на Метрологічній 1, ЗАРЕЄСТРОВАНИХ мешканців якого багато років намагались тупо викинути на вулицю – повідключали їм газ, електрику, опалення, гарячу воду; найняті бандити із відомого злочинного угрупуваня били вікна в квартирах та машинах мешканців, потім намагались спалити гуртожиток разом з людьми» — йдеться в повідомленні.

На місце події люди вже начебто викликали поліцію, але та нічим не допомогла. Мешканці будинку пишуть в соцмережах, що винести речі з квартир забудовник не дав.

«Руйнують разом із речами, мешканців, що мешкають просто вивели і не пустили забрати нічого. Хтось лишив майно, бо перевозити просто нікуди, бо живе у приймах» — йдеться в повідомленні.

Редакція КиївMedia намагається отримати коментар забудовника.

Нагадаємо, раніше ці ж забудовники вирубали горіховий сад на ділянці неподалік, попри відсутність дозволу на винищення зелених насаджень. Цей же забудовник отримав від НАНУ й інші ділянки — на Метрологічній, 7 та Академіка Заболотного, 152, а також на Академіка Лебедева.

Керівниками KSM-GROUP є Валентина Сіра та Наталія Возна. Остання у реєстрах згадується як засновниця і керівниця ще 17 юридичних осіб, сім із яких — ОСББ у будинках, зведених її компанією на вулиці Метрологічній, а також є одним із засновників житлово-будівельного кооперативу «Академічний-10». Возна володіє будівельними компаніями «Альянсбудінвест», ТОВ «Компанія Агроекспорт», ТОВ «Навіум-2008» та активами у торгівлі та вантажних перевезеннях, а також разом з Арсенієм Копистирою володіє ТОВ «Інтербуд ТМ».

Брат Арсенія Копистри Сергій є співвласником компанії «Гідроінж-буд», яку пов’язують з родиною голови РНБО за президентства Януковича Володимира Сівковича.

Примітно також, що KSM-GROUP надавала квартири в своїх ЖК для постраждалих від вибуху на Крушельницької 1\5.

Фото: Фейсбук