Усі інші дозвільні документи для будівництва компанія вже має.

У центрі міста будівельники нищать піввікові дерева — у Печерському районі на Черепановій горі під прикриттям правоохоронців група людей розчистила територію екскаваторами та бензопилами. Про це на своїй сторінці у Fb повідомив співкоординатор Штабу оборони Києва Сергій Мельниченко.

З його слів, раніше, ще в 2019 році, Держінспекція архітектури та місцебудування видала дозвіл на забудову Черепанової гори на будівництво 29-поверхової будівлі.

Активісти вимагають переглянути рішення та зберегти недоторканим історичний центр Києва.

«Як стало відомо, в 2019 році корумпована ДАБІ видала одним а-ля будівельникам дозвіл на забудову 29-ти поверховим монстром територію Черепанової гори. Тобто на будівництво житлового будинку з підземним паркінгом та об’єктами соціально-побутового призначення та благоустрій території по вул. Госпітальна, 4 у Печерському районі м. Києва площею понад 72тис м2» — йдеться в повідомленні.

В соцмережах активісти пишуть, що до вирубки нібито причетна родина Габовичів. Це організатори фінансової піраміди «Меркурій», також їх пов’язували з уже закритим оптовим ринком на Республіканському стадіоні, готелем «Хрещатик».

Компанія забудовник, яка їм належить, начебто має назву «Лота-МНВ».

Як повідомив з місця вирубки кореспондент «Київ. Newsroom» телеканалу «Київ», забудовник має усі дозвільні документи (в тому числі муо), крім дозволу на вирубку зелених насаджень. Також на місці будівництва немає інформаційного стенду.

Редакція КиївMedia намагається отримати коментарі сторін.

Фото: Фейсбук