Про конкретні випадки в компанії не повідомляють.

Компанія «Інтергал-Буд» звернулася до вищого керівництва держави зі скаргою на дії псевдоактивістів. Про це йдеться у повідомленні на сайті компанії.

У ньому говориться, що «компанія стала об’єктом шантажу та терору з боку псевдоактивістів та кримінальних угруповань».

«Цим займаються професійні псевдоактивісти — «Стоп Свавілля», «Твердиня», «Традиції і порядок»… за цими людьми стоять кримінальні авторитети, які відверто шантажують забудовників та вимагають суми по 200-300 тисяч умовних одиниць за кожен об’єкт будівництва.

Однак ми чуємо погрози не лише репутаційного характеру, а і обіцянки переслідувань, блокування будівництва та ревізії чинної дозвільної документації через вповноважених депутатів та посадових осіб» — пишуть в «Інтергалі».

Також у листі йдеться про те, що в умовах карантину забудовникам працювати особливо важко, а тому влада України має будь-що захистити їх від посягань бандитів.

Листи зі скаргою «Інтергал-Буд» були надіслані в офіси президента, генпрокурора, міністра внутрішніх справ, міністра розвитку громад і територій України та голови КМДА.

Відзначимо, що «Інтергал-Будом» володіє Володимир Зубик, екс-регіонал і член Комісії ВРУ з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства, президент Асоціації «Підприємств будівельників «Інтергал-Буд». Компанія, зокрема, забудовує частину землі колишнього заводу «Арсенал» та зводить реабілітаційний центр на Північно-Броварському масиві.

Нагадаємо, сьогодні ми писали про чергове скандальне рішення ОАСК, який дозволив проектування житлового комплексу на Оболоні на березі Дніпра. 

Фото: Інтергал-буд