Птахофабрику Бахматюка продало Держпідприємство «СЕТАМ» на електронних торгах OpenMarket.

Держпідприємство «СЕТАМ» Міністерства юстиції на електронних торгах OpenMarket продало заарештовані Держвиконавчою службою комплекси «Київської птахофабрики» за 1 млрд гривень. Вони належали власнику VAB Банку Олегу Бахматюку.  Повідомляє пресслужба «СЕТАМ».

Київський комплекс птахофабрики площею в 126 тисяч кв. м. продали за 690 млн гривень, а комплекс у селі Пухівка (Броварський район) площею 5 773 кв. м. за 300 млн гривень.

На аукціоні зареєструвалися чотири учасники. Зростання ціни за першим лотом становило 447% (563 987 891 грн), а за другим — 5 935% (295 028 909 грн).

Переможці мають 10 днів, щоб заплатити всю суму за обʼєкти. В іншому разі вони втратять гарантійні внески, а право на покупку майна перейде до наступного учасника торгів.

Внесок за птахофабрику в Києві становив 6,3 млн гривень, за фабрику в Пухівці — 248 тис гривень.

До слова, у січні 2020 року Національний банк почав процедуру стягнення заставного майна з підконтрольної Олегу Бахматюку «Київської птахофабрики», щоб погасити борг банку Бахматюка «Фінансова ініціатива» за кредитом рефінансування на 2,1 млрд гривень. Загальна заборгованість двох банків Бахматюка — «Фінансова ініціатива» та VAB Банку — становить 10,6 млрд гривень. Він пропонує реструктуризувати цей борг і виплатити Фонду гарантування вкладів і Нацбанку 8 млрд гривень протягом пʼяти років.

Нагадаємо, нову будівлю на Сагайдачного продали на акціоні у 2017-му за 23 мільйона гривень.

Фото: Вікіпедія