Люди, постраждалі від обморожень потрапляють до опікового центру.

З початком зими в столиці вже є перші жертви обмороження. Усі пацієнти потрапляють до опікових відділень. Про це йшлося в ефірі програми “Київ. Newsroom” на телеканалі “Київ”. 

За словами працівників опікового відділення Київської міської лікарні №2 за зимовий період до них потрапило 15 осіб з обмороженням. Зокрема, потрапляли люди з обмороженням кінцівок ніг та рук, а також пацієнти з переохолодженням. Наразі деякі досі знаходяться у лікарні через ускладнення.

“Зараз перебуває на етапах лікування з важкими відмороженнями у цій лікарні 4 пацієнти. Деякі вже виписані. За зимовий період 4-5 пацієнтам було ампутовано кінцівки, пальці”, – зазначив завідувач відділення для дорослих з опіками та відмороженнями КНП КМКЛ №2 В’ячеслав Назаренко.

Лікарі зауважили, що з обмороженнями найчастіше потрапляють люди без постійного місця проживання та в алкогольному стані. Медики наголошують, що першу медичку допомогу необхідно надати протягом 7-10 днів, щоб не було ускладнень. До лікаря необхідно звернутися у разі утворення пухирів та онеміння кінцівок.

Фото: pixabay