Підозрювані переховуються від органів слідства.

За викрадення активістів Ігоря Луценка та Юрія Вербицького судитимуть ще 8 «тітушок». Про це повідомляє прес-служба Офісу генпрокурора.

За процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора до суду скеровано обвинувальний акт стосовно 8 цивільних осіб – так званих тітушок, обвинувачених у створенні злочинної організації та участі в ній, викраденні та незаконному позбавленні волі протестувальників, що спричинило тяжкі наслідки, їх катуванні, а також незаконному перешкоджанні проведенню акцій протесту (ч. 1 ст. 255, ч. 3 ст. 146, ч. 2 ст. 127, ст. 340 КК України). Крім того, чотири учасники злочинної організації також обвинувачуються в умисному вбивстві, вчиненому стосовно викраденої людини (п. 3, п. 12 ч. 2 ст. 115 КК України)” — йдеться в повідомленні.

Слідством встановлено, що обвинувачені в ніч з 20 на 21 січня 2014 року у складі злочинної організації викрали учасників акцій протесту Ігоря Луценка та Юрія Вербицького, катували їх та вбили Юрія Вербицького.

Досудове розслідування у цьому кримінальному провадженні здійснювалося слідчими ДБР in absentiа, тобто за відсутності підозрюваних, які переховуються від органів слідства.

Нагадаємо, під вартою нині перебуває Сергій Мисливий, якого підозрюють у катуванні активістів Євромайдану Ігоря Луценка та Юрія Вербицького.

Зауважимо, що активіст Юрій Вербицький, який був викрадений під час Євромайдану 21 січня 2014 року разом з Ігорем Луценком, був вбитий після катувань.

Фото: Фейсбук