Глава Чечені стверджує, що був у Гостомелі, хоча ніяких доказів цьому немає.

Екс-народний депутат Євген Рибчинський пообіцяв будинок із земельною ділянкою під Києвом за вбивство глави Чечні Рамзана Кадирова, який хвалився, що приїхав в Україну. Про це він написав у Facebook.

Якщо Кадиров дійсно під Києвом, то кожен боєць ЗСУ і тероборони повинен поставити собі за мету знищення цієї ганьби чеченського народу і поплічника Huila. Обіцяю за голову Кадирова –будинок з 40 сотками під Києвом! А від керівництва країни, думаю, не заіржавіє“, – зазначив Рибчинський.

Сам глава Чечні Рамзан Кадиров стверджує, що був у Гостомелі під Києвом, і погрожує, що вже може бути в столиці. Про це він повідомив через Телеграм-канал.

Кадиров опублікував відео і заявляє, що воно зняте в Гостомелі, за 25 км від Києва.

На відео ми в Гостомелі. Днями ми були приблизно в 20 км від вас, київські нацики, а зараз ще ближче, і здогадайтеся, наскільки близько ми наблизилися. Внесу інтригу: а може, ми вже в Києві і тільки чекаємо потрібної команди?“.

При цьому інформація про те, що Кадиров наразі в Україні, не підтверджена. Однак його нібито “подорож” до України висвітлюють російські пропагандистські ЗМІ – “РБК”, “Комсомольська правда” та “РИА Новости”.

Радник керівника Офісу президента Олексій Арестович заявив, що зараз перевіряється інформація, чи Кадиров в Україні, але є інформація, що днем раніше його бачили у Грозному.

На це Кадиров відповів “ти не бачив зйомки чи я мушу постукати у твої двері?”.

За словами Арестовича, якщо присутність Кадирова буде підтверджена під Києвом, то ЗСУ знищать його.

Фото: Фейсбук