Серед цих ста осіб 73 політики, 13 представників правоохоронних органів, 13 медійників, та 1 суддя.

Про це повідомило видання “Чесно”.

У повідомленні зазначили, що за 3 тижні існування Реєстру держZрадників у переліку опинилися вже 100 представників влади, правоохоронців, журналістів та суддів.

Серед цих ста осіб 73 політики, 13 представників правоохоронних органів, 13 медійників,  та 1 суддя. Загалом у Реєстрі зібрані дані про колаборантів із 14 областей України.  Інформацію про всіх учасників списку можна переглянути за посиланням.

Свої матеріали про колаборантів Руху ЧЕСНО вже передало Національне агентство з питань запобігання корупції. Також для перевірки інформації про потенційних учасників списку ЧЕСНО активно співпрацює з правоохоронними органами та громадськими організаціями, серед яких, зокрема, Антикорупційний штаб.

“На жаль, ми розуміємо, що насправді таких людей значно більше. Збирати про них інформацію подеколи буває дуже непросто, і особливо — коли йдеться про колаборантів із окупованих територій України. Ми не хочемо навішувати ярлик “зрадника” на всіх, про кого пішла така чутка. Кожна особа з нашого списку ретельно перевіряється. Ми переконані, що  колаборанти обов’язково мають понести покарання, тому якість нашого Реєстру — ключова його ознака”, – пояснює лідерка Руху ЧЕСНО Віта Думанська.

Нагадаємо, що 17 березня Рух ЧЕСНО запустив Реєстр держZрадників. У Реєстрі зібрані дані про політиків, правоохоронців, представників органів виконавчої влади, суддів та журналістів, які зробили заяви на користь окупантів, проводили проросійську пропаганду, брали участь в організації псевдореферендуму або формували підконтрольні рф “органи влади”.:

Фото: скріншот