Авто вилучили у період з 17 по 19 листопада.

Про це повідомив начальник Управління забезпечення примусового виконання рішень у місті Києві та Київській області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції Михайло Сувало в коментарі Укрінформу.

«З минулого тижня державні виконавці столиці у співпраці з МВС почали вилучати автівки боржників – злісних порушників правил дорожнього руху. Так, з 17 по 19 листопада органи ДВС вилучили 15 автомобілів боржників, які не сплатили 418 штрафів на загальну суму майже в 534 тис. грн. Власники отримають свої автівки назад тільки після оплати усіх штрафів, послуг евакуатора та витрат, пов’язаних з примусовим виконанням рішень», – сказав Сувало.

Він зазначив, що один із власників вилучених автівок мав 147 неоплачених штрафів на суму близько 130 тис. грн. «Наразі він уже сплатив борг на депозитний рахунок відділу, надалі ці кошти будуть перераховані до державного бюджету», – уточнив Сувало.

Він зауважив, що така ініціатива Мін’юсту допоможе злісним порушникам переглянути своє ставлення до закону, «адже кожне порушення ПДР – це загроза чиємусь здоров’ю та життю».

Нагадаємо, раніше ми писали, що у столиці за два дні конфіскували 7 авто у боржників.

Фото: Фейсбук